Biz Kimiz

BİZ KİMİZ?

“Renkler, her dili konuşurlar.” Joseph Addison

Colorum, Latince’de renkler anlamına geliyor ama bizim için bir yandan da hayallerin şekil bulduğu yani renklerin canlandığı an demek… Bize göre her şey renklerden; yaratıcılık, hayal gücü, başarı, sevgi, heyecan, ilham. Hepsi renklerle kavuştuğunda gerçek hayata bir adım atıyor, hele bir de çalıştığımız markalar için sunduğumuz 360° hizmetle harmanlandığında daha da anlam kazanıyor.

Renklerin gücüne inanarak çıktığımız yolda, iş ortaklarımız ile olan birlikteliğimiz başladığı andan itibaren onların hayallerine ortak olmaya ve uzun yılların getirdiği uzmanlıkla biriktirdiğimiz renklerimizi bu defa onlar için şekillendirmeye başlıyoruz…

Colorum,

KIRMIZInın tutkusuyla çalışır…

Var olanla yetinmeden daha iyi olana ulaşmak için her zaman yenilikçiliğin peşinden koşarak sizin için dinamik fikirler geliştiriyoruz.

TURUNCUnun yaratıcılığından ilham alır…

İşe sizi dinlemekle başlıyor, vermek istediğiniz mesajları en ince ayrıntısına kadar öğrenip değerlendirdikten sonra kurumsal bakışınıza en uygun şekilde yaratıcı konseptler sunuyoruz. Yani bizi en çok heyecanlandıran ilham kaynağımız sizlersiniz.

YEŞİLin ardında getirdiği güvene inanır…

Bir tohum düşünün, toprağın altından çıkmayı bekliyor. Biz tıpkı bu tohum gibi yeşermesini beklediğiniz projelerinizi emekle büyütüyor bu projelere özel logolar ve sloganlar üretiyoruz. Çünkü biliyoruz ki unutulmaz işler ardında unutulmaz imzalar bırakır.

SARInın canlılığla fark yaratır…

Geliştirdiğimiz farklı fikirleri sizlere daha iyi sunabilmek ve projelerinizi hayata geçirmeden önce en doğru şekilde ifade edebilmek için üç boyutlu olarak tasarlıyoruz. Böylece projeyi hayata geçirmeden tasarımları gerçeğe en yakın şekilde değerlendirebilmenizi sağlıyoruz. Hatta dilerseniz tasarımların üretimlerini de yapıyoruz.

MORun mükemmeliyetçiliğini her zaman benimser…

Bir işi bize teslim ettiğiniz andan itibaren her detayın en ince ayrıntısına kadar mükemmel olması için çalışıyoruz. Kurumsal sunumlarınızı da aynı titizlikle hazırlıyoruz ve dilerseniz animasyonlu hale de getirebiliyoruz.

GRİ’nin uzlaştırıcılığını hiçbir zaman unutmaz…

Mükemmel sonuçlara giden yolda her zaman çözüme odaklanıyor ve yol haritamızdan sapmadan işi zamanında teslim ediyoruz.

LACİVERTin başarıya götüren gücü ve verimliliği ile yoluna devam eder…

Bazen en iyi ifade ediş biçimi düşünceleri yazıya dökmektir. İşte biz de vermek istediğiniz mesajları en doğru şekilde bir araya getirerek sizin için metin yazıyoruz.

BEYAZın tarif edilemezliğine hayrandır…

Colorum ekibi olarak her yeni başlayan günde beyaz bir sayfayla renklerimizi buluşturmanın heyecanıyla çalışıyoruz.

Sizi de renklerden ilham aldığımız dünyamıza ortak olmaya bekliyoruz…

 
Mutlu Müşteri
 
Konsept Tasarımı
 
Logo Tasarımı
 
Organizasyon
 
Fincan Kahve
 
Hayvan Sevgisi 🙂

SİZİNLE ÇALIŞMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ!

SİZİ ARAYALIM